telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Обласні депутати опрацювали під час президії понад півсотні питань, що виноситимуться на сесію

Під головуванням керівника обласного депутатського корпусу Віктора Федорченка відбулося засідання президії, де обговорили близько 60 питань, які виноситимуться на сесію 29 жовтня.

У порядку денному – зміни до обласних програм. Вони стосуються соціально-економічного розвитку, навколишнього природного середовища, освіти Сумщини, здійснення компенсаційних витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування тощо.

Погодили обласні обранці бюджетні питання, зокрема, прогноз обласного бюджету на 2022-2024 роки, клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України, затвердили Обласну цільову програму «Молодь Сумщини» на 2021-2025 роки, Регіональну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2024 роки та регіональну схему формування екомережі Сумської області.

Як і зазвичай, у порядку денному майнові та кадрові питання. А ще на пленарному засіданні сесії обласні обранці планують направити до вищого керівництва держави низку звернень.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 жовтня 2021, 11:24

Документи облради

Go to top