telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У день свого 60-річчя обласний депутат Юрій Меєрович отримав відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеню

Високу нагороду депутату Сумської обласної ради вже декількох скликань Юрію Меєровичу вручив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Очільник обласного депутатського корпусу подякував за вклад Юрія Михайловича у розвиток спорту області і за його віддану тренерсько-викладацьку роботу в Охтирській ДЮСШ.

«Від імені депутатського корпусу обласної ради дякую за Ваш величезний педагогічний талант, високу професійність, мудрість та батьківське ставлення до вихованців. Всі, хто Вас знає, запевняють, що Ви наділені здатністю захоплювати своїх учнів, відкривати нові шляхи, надихати на ще більш гучні досягнення. Сподіваюся, що за Вашої участі буде вихована ще не одна плеяда спортсменів Сумщини, яка прославить наш регіон на увесь світ», - сказав Віктор Федорченко.

Ювіляр подякував за таку високу нагороду, та пообіцяв і надалі працювати задля досягнення юними спортсменами Сумщини спортивних висот.

Для довідки: Юрій Меєрович – депутат Сумської обласної ради, Майстер спорту СРСР з самбо (1980 р.), з дзюдо (1980 р.). Майстер спорту України міжнародного класу (1995 р.). Почесний працівник фізичної культури і спорту. Почесний житель м.Охтирка.

25-разовий чемпіон України з боротьби дзюдо та самбо, 7-разовий призер Чемпіонатів СРСР, срібний призер Кубку світу з боротьби самбо, бронзовий призер Чемпіонату Європи з боротьби самбо,  Бронзовий призер Чемпіонату світу з боротьби самбо.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top