telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Великописарівська школа отримала новенький шкільний автобус

Сьогодні у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів справжнє свято – для підвозу учнів прибув новий шкільний автобус. Його вартість майже 2 млн грн.

Ключі від автобуса вручив перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

За словами голови територіальної громади Людмили Бірюкової, школа давно чекала на новенький транспорт. Три шкільні автобуси вимушені були робити по два рейси, аби довезти до навчального закладу 150 дітей із 9 населених пунктів територіальної громади і робити 2-3 маршрути по Великій Писарівці.

«У школі навчається понад 500 дітей і майже третина з них потребують підвозу. Протяжність маршрутів складає близько 50 км. Тобто, аби доїхати до навчального закладу, школярі мають вставати о 5-й годині ранку, а то й раніше, бо о 6.15 вони вже повинні сидіти в автобусі. Звісно, що для дітей це важко», – сказала керівник громади.

Ще на початку літа Людмила Бірюкова звернулася до обласних депутатів Олександра Стрельченка та Магомеда Галаєва, аби ті посприяли у закупівлі шкільного автобуса. Тож на одній із сесій обласної ради за ініціативи депутатів було виділено 1 млн 750 тисяч грн з обласного бюджету, ще 200 тисяч грн обов’язкового співфінансування надала громада.

На жаль, через тендерні процедури транспорт не вдалося придбати до 1 вересня, але такому подарунку раді й зараз.

«Діти повинні із задоволенням ходити до школи. У них, як і вчителів, має бути можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому», – зазначив Олександр Стрельченко.

Він переконаний, що така подія – гарний приклад взаємодії обласних депутатів і громади. Тож передав ключі від транспорту і оглянув автобус. Учням перший заступник голови обласної ради побажав гарного навчання, міцного здоров’я, а водію безпечної дороги.

Далі Олександр Стрельченко пройшовся школою, обговорив проблеми, які наразі існують у закладі. А ремонту, за словами директора Олени Сидорової, потребують харчоблок, перший поверх будівлі та покрівля у спортзалі. Перший заступник голови облради пообіцяв посприяти у виділенні коштів.

«Від імені громади хотілося б висловити вдячність Олександру Стрельченку, який не обходить увагою нашу громаду, – зазначає Людмила Бірюкова. – З якими б питаннями ми до нього не зверталися, він завжди знаходить час і можливість, аби допомогти у їх вирішенні. Це стосується закладів освіти, культури, охорони здоров’я, збереження автостанції тощо. Особливо він розуміє усі питання, що пов’язані з комфортом дітей».

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 жовтня 2021, 13:48

Документи облради

Go to top