telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Керівники і депутати обласної ради взяли участь у відкритті музею артефактів і висадили фруктовий сад

Нинішній рік виявився дуже плідним щодо висадки лісів. Керівники Сумської обласної ради та депутати садили дуби, сосни, а минулими вихідними висаджували фруктові дерева у Великобобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу.

Участь у висадженні п’яти сортів яблунь взяли й керівники обласної ради – перший заступник голови Олександр Стрельченко та заступник голови Валерій Ісмаілов. Також до гарної справи долучилися й обласний депутат Олексій Романько, керівники облдержадміністрації, Сумського району, Краснопільської та Верхньосироватської ТГ, керівний склад обласного управління лісового та мисливського господарства, вихованці учнівського лісництва «Дружба».

А ще цього дня у лісництві відкрили музей «Під пологом лісу» – багатий експозиційним наповненням просвітницький об’єкт, де зібрана і представлена в предметах і фактах, як історія лісового господарства, так і вікова історія людей, які проживали на території цього краю. 

«Сьогодні ми стали свідками відкриття музею старовинних артефактів – предметів, які свого часу знайдені в лісі. Скажу чесно, я вражений. Тому ті, хто приїздять в урочище «Образ», матимуть змогу й оглянути експонати, зібрані в музеї. Упевнений, він точно стане родзинкою на туристичній мапі Сумщини», – відзначив перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

Музейна екскурсія продовжилась екскурсією у дендропарку лісництва, де на гостей чекало понад 100 видів декоративних дерев і кущів та маса ексклюзивних локацій: лісова школа, котедж для комах, камінь-синоптик,  апі-хатинка, філософський трон, самшитові лабіринти і багато інших цікавинок. 

Теоретична частина заходу перейшла у практичну. Відбулася закладка фруктового саду. Як результат спільної праці – 600 саджанців яблуньок елітних сортів на площі 0,5 га. Професійні садівники стверджують, що за три роки вже можна буде куштувати запашні та соковиті плоди.

Фруктовий сад був висаджений у рамках Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», одного з масштабних громадських заходів у перспективній програмі Президента України «Зелена країна». 

Таким чином лісівники залучають громадськість до спільної праці по створенню лісів та ведуть активну просвітницьку діяльність. Особлива увага приділяється молоді, школярам і навіть малюкам. Адже робота з підростаючим поколінням, підготовка достойної лісівничої зміни, яка любить свій край та розуміє важливість професії лісівника – це головні інвестиції лісівників у майбутнє. На цьому наголосив  у своєму зверненні до гостей заходу начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Віктор Чигринець. І розповів, що наразі в області створено 80 га лісів і висаджено 300-400 тисяч дерев. В осінніх планах – створити ліси на площі 220 га.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 25 жовтня 2021, 12:46

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top