telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній здійснив освячення престолу храму Дванадцяти Апостолів

Вчора, 24 жовтня, до Сум прибув Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, який провів Божественну Літургію, здійснив освячення престолу новозбудованого храму Дванадцяти Апостолів та пам’ятний знак на честь воїнів, які загинули за Незалежність України. Також він нагородив будівничих храму і видатних діячів Сумщини.

«Сьогодні відбулася дуже важлива подія – відкриття храму Дванадцяти Апостолів в Сумах. Храм є тим духовним колодязем, де людина почерпає невидиму благодать і підтримку Божу. Я вірю, що з Божою допомогою ми усі розбудовуватимемо Єдину помісну Українську православну церкву і сильну потужну українську державу», - наголосив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

«Ми всі, жителі Сумської області, будемо молитися разом із Вами, щоб в країні наступив мир і наша держава у єднанні та спільній молитві йшла шляхом, який приведе нас до спасіння», - звернувся до Епіфанія заступник голови Сумської обласної ради Валерій Ісмаілов.

Храм Дванадцяти Апостолів на Сумщині будували три роки коштами парафії й меценатів.

«Відкриття та освячення новозбудованого храму Дванадцяти Апостолів міста Суми Православної церкви України є знаковою подією не лише для нас сумчан, але і для всієї України. Освячення храму є ознакою того, що наше суспільство поступово дорослішає та духовно зростає», − зазначив голова ОДА Дмитро Живицький.

 

Документи облради

Go to top