telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині стартували змагання з боротьби греко-римської серед юнаків

У Конотопі розпочалися змагання на Кубок голови Сумської облдержадміністрації з боротьби греко-римської серед юнаків молодшої вікової групи. Вони проходитимуть 22-24 жовтня у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи ім. Михайла Маміашвілі.

«Ми раді вітати всіх спортсменів. Ці змагання стали другими після хокею на роликах, які проходять на Кубок голови ОДА і цю традицію, впевнений, ми продовжимо. Дуже здорово, що боротьба за Кубок триває у потужній ДЮСШ ім. Михайла Маміашвілі, яка  славиться своїми спортсменами не лише в Україні, а й на світових аренах. Вітаю всіх із початком змагань, і бажаю аби переміг сильніший», - звернувся до присутніх голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

У змаганнях беруть участь понад 150 спортсменів Сумської області чотирьох вікових категорій.

«Сьогодні тут зібралися юнаки молодшої вікової групи, аби довести, хто сильніший у своїй вазі. Я сам довгий час займався боротьбою, і знаю, скільки треба докласти зусиль, аби перемогти. Водночас хочу сказати, що спорт закаляє характер, силу волі. Тому мені дуже приємно, що ви, не дивлячись на свій вік, маєте мету і віддані улюбленому виду спорту», - сказав учасникам змагань перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

Він подякував тренерам з боротьби греко-римської Олександру Кирію та Віктору Гайдуку за підготовку спортсменів. «Я знаю, як вони переживають за кожного з вас і стають другими батьками. Напевне завдячуючи саме таким тренерам наші спортсмени з боротьби греко-римської були й лишаються одними з найсильніших у світі», - звернувся до юних борців Стрельченко.

Посадовець сказав, що конотопським спортсменам є на кого рівнятися – свого земляка, відомого усьому світу олімпійського чемпіона Михайла Маміашвілі. Тож побажав учасникам змагань перемог і зберегти чемпіонські традиції.

У Сумській області боротьба греко-римська розвивається у містах Суми, Конотоп, Шостка, Путивль та селищі Липова Долина. У відділеннях дитячо-юнацьких спортивних шкіл займаються понад 300 учнів, роботу з якими проводять 14 тренерів, з яких один має звання «Заслужений тренер України», вищу тренерську категорію, шість – другу.

У місті Конотоп працює дитячо-юнацька спортивна школа, що носить ім’я свого видатного земляка Михайла Маміашвілі – Олімпійського чемпіона з боротьби греко-римської 1988 року (м. Сеул), триразовий чемпіон світу, триразового чемпіона Європи, У 2017 році вихованець цієї школи Імед Худжадзе став срібним призером чемпіонату Європи з боротьби греко-римської серед молодших юнаків. У червні 2021 році Імед став чемпіоном юніорської першості Європи.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top