telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Людмила Чегринець: День захисників і захисниць України – це свято справжньої мужності, самовідданості, благородства

14 жовтня внесено у календар української історії, як День захисників і захисниць України та День Українського козацтва.

З нагоди цих свят напередодні в Сумах пройшли урочистості, де вітали зі святом військових та всіх хто боронив і продовжує боронити суверенітет та недоторканість країни.

Від імені голови обласної ради Віктора Федорченка та депутатського корпусу до присутніх звернулася обласна обраниця, військовослужбовиця, учасниця АТО  Людмила Чегринець.

«День захисників і захисниць України – це свято справжньої мужності, самовідданості, благородства. Кожен, хто віддав свій час, свою долю, свою силу на захист державі – це справжні воїни. Їх такими виховали батьки, вкладаючи змалечку в душу любов до України. За статистикою, нині у військових формуваннях служить понад 20% жінок, багато з них несуть службу в зоні бойових дій. Тому це свято усіх, хто любить і захищає свою Батьківщину», - наголосила депутат. 

Щирі вітання Людмила Чегринець адресувала військовослужбовцям захисникам, ветеранам, медикам, капеланам, учасникам бойових дій і всім, хто брав участь у захисті незалежності України. Вона побажала міцного здоров’я, миру, впевненості у завтрашньому дні і низько вклонилася батькам, які виховали справжніх захисників. А ще виконала почесну місію та вручила відзнаки обласної ради.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову Збройних Сил України, підтримку високого рівня мобілізаційної готовності грамотою обласної ради нагороджено військового комісара Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримкиОлексія Сіроштана. Подяку обласної ради за  вагомий внесок у справу охорони державного кордону України, сумлінне виконання посадових обов'язків, високий професіоналізм отримав начальник відділу озброєння та інженерно-технічного забезпечення 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби УкраїниАнтон Попов.

Зі святом захисників і захисниць України вітали голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, керівництво Сум та військові.

Для усіх присутніх артисти філармонії підготували концерт на патріотичну тематику.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 14 жовтня 2021, 10:58

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top