telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Людмила Чегринець: День захисників і захисниць України – це свято справжньої мужності, самовідданості, благородства

14 жовтня внесено у календар української історії, як День захисників і захисниць України та День Українського козацтва.

З нагоди цих свят напередодні в Сумах пройшли урочистості, де вітали зі святом військових та всіх хто боронив і продовжує боронити суверенітет та недоторканість країни.

Від імені голови обласної ради Віктора Федорченка та депутатського корпусу до присутніх звернулася обласна обраниця, військовослужбовиця, учасниця АТО  Людмила Чегринець.

«День захисників і захисниць України – це свято справжньої мужності, самовідданості, благородства. Кожен, хто віддав свій час, свою долю, свою силу на захист державі – це справжні воїни. Їх такими виховали батьки, вкладаючи змалечку в душу любов до України. За статистикою, нині у військових формуваннях служить понад 20% жінок, багато з них несуть службу в зоні бойових дій. Тому це свято усіх, хто любить і захищає свою Батьківщину», - наголосила депутат. 

Щирі вітання Людмила Чегринець адресувала військовослужбовцям захисникам, ветеранам, медикам, капеланам, учасникам бойових дій і всім, хто брав участь у захисті незалежності України. Вона побажала міцного здоров’я, миру, впевненості у завтрашньому дні і низько вклонилася батькам, які виховали справжніх захисників. А ще виконала почесну місію та вручила відзнаки обласної ради.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову Збройних Сил України, підтримку високого рівня мобілізаційної готовності грамотою обласної ради нагороджено військового комісара Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримкиОлексія Сіроштана. Подяку обласної ради за  вагомий внесок у справу охорони державного кордону України, сумлінне виконання посадових обов'язків, високий професіоналізм отримав начальник відділу озброєння та інженерно-технічного забезпечення 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби УкраїниАнтон Попов.

Зі святом захисників і захисниць України вітали голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, керівництво Сум та військові.

Для усіх присутніх артисти філармонії підготували концерт на патріотичну тематику.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 14 жовтня 2021, 11:58

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top