telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Представники Сумської обласної ради взяли участь у Регіональній майстерні з публічних консультацій

Організаторами заходу виступили Секретаріат Кабінету Міністрів України у співпраці з Офісом Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у рамках спільного проєкту «Посилення розробки законодавства та спроможності Уряду та ОГС до ефективної співпраці у реалізації політики».

Під час майстерні, яка тривала 7-8 жовтня, учасники напрацьовували навички з організації публічних консультацій, зокрема застосування у них неформалізованих форматів.

Присутніх ознайомили з засадами та особливостями форматів проведення публічних консультацій, практикою Програми USAID/DOBRE із залучення громадськості тощо. Крім того була проведена робота в групах за запропонованими кейсами щодо організації та проведення публічного заходу. 

Участь у майстерні взяли представники структурних підрозділів із питань взаємодії з громадськістю та інших фахових підрозділів Сумської та Харківської областей.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 жовтня 2021, 15:02

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top