telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Представники Сумської обласної ради взяли участь у Регіональній майстерні з публічних консультацій

Організаторами заходу виступили Секретаріат Кабінету Міністрів України у співпраці з Офісом Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у рамках спільного проєкту «Посилення розробки законодавства та спроможності Уряду та ОГС до ефективної співпраці у реалізації політики».

Під час майстерні, яка тривала 7-8 жовтня, учасники напрацьовували навички з організації публічних консультацій, зокрема застосування у них неформалізованих форматів.

Присутніх ознайомили з засадами та особливостями форматів проведення публічних консультацій, практикою Програми USAID/DOBRE із залучення громадськості тощо. Крім того була проведена робота в групах за запропонованими кейсами щодо організації та проведення публічного заходу. 

Участь у майстерні взяли представники структурних підрозділів із питань взаємодії з громадськістю та інших фахових підрозділів Сумської та Харківської областей.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 жовтня 2021, 16:02

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top