telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Напередодні Дня юриста в Сумах віншували захисників верховенства права

Дата святкування цього професійного свята – 8 жовтня - була вибрана не випадково: вважається, що саме в цей день у 1016 році Ярослав Мудрий видав перший звід законів. І відтоді й до сих пір головною метою всіх юристів є захист прав і свобод кожної людини.

7 жовтня більш 250 представників Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) завітали у молодіжний центр «Романтика», де на них чекало приємне спілкування, оригінальні фотозони, квіти й вітання від керівництва області та міста.

Від імені голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка та депутатського корпусу до присутніх звернувся голова бюджетної комісії Олег Медуниця: «Віктор Гюго свого часу зауважував: «Право – це все те, що істинно і справедливо». Добиватися справедливості кожного дня, стояти на захисті інтересів громадян України – нелегка ноша. Тож хочу побажати виконавцям – побільше виконаних судових рішень, юристам – надійно відстоювати державні інтереси. Бо саме ви – гарантія захисту прав всіх верств населення України».

Подяки від Сумської обласної ради та грамоти отримали Богдан Панасенко, начальник відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), Вікторія Бондаренко, старший державний виконавець Ковпаківського відділу державної виконавчої служби, Світлана Степаненко, провідний спеціаліст Охтирского відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Охтирському районі.

Привітали представників юстиції також голова Сумської  державної адміністрації Дмитро Живицький та міський голова м. Суми Олександр Лисенко. Вони побажали правозахисникам міцного здоров’я, взаєморозуміння з колегами, життєвої наснаги та кар’єрного зростання. А ще - добробуту та родинного благополуччя. Адже ти можеш бути кращим воїном на законодавчому полі, якщо в тебе є надійний тил.

Начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун зазначила, що сьогодні в кожній, навіть маленькій, фірмі є юридична служба – саме та артерія, яка захищає і поставляє кисень до всіх органів. Юстиція – є центральним органом і у правовій державі.

«Юристи - це люди з підвищеною відповідальністю, люди, що можуть обґрунтувати будь-яку позицію і висвітлити її з правової точки зору. Люди з відкритим серцем, готові допомагати всім, хто до них звертається. Тому бажаю всім міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні і невтомного, постійного, переможного руху вперед!» - побажала вона. А також привітала колег від імені керівництва Міністерства юстиції України та керівництва Полтавського та Чернігівського регіону.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 жовтня 2021, 10:29

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top