telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Як модернізувати систему професійної освіти, обговорювали на Сумщині

На Сумщині пройшла регіональна конференція професійної освіти, яка відбулася у державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».

У ході заходу порушувалися важливі питання потреби у кваліфікованих виробничих кадрах, розвитку дуальної освіти, ринку праці для робітничих спеціальностей, державно-приватного партнерства у сфері профтехосвіти тощо.

Нині на Сумщині досить серйозна потреба у кваліфікованих виробничих кадрах. Особливо потребують якісних спеціалістів громади та великі підприємства.

За словами голови облдержадміністрації Дмитра Живицького, бізнес має розуміти, які кадри необхідні на підприємствах і готувати їх для себе. Так у випускників буде гарантована робота, у бізнесу – якісні кадри, а область не витрачатиме кошти в нікуди.

«Сьогодні замовниками професійних кадрів мають бути не просто індивідуальні підприємства, а професійні асоціації, так як це відбувається в країнах Європи», – наголосив Дмитро Живицький, закликавши бізнес об’єднуватись і разом пропонувати замовлення для закладів профтехосвіти.

Голова бюджетної комісії обласної ради Олег Медуниця додав, що обласна рада має спільне бачення з облдержадміністрацією щодо розвитку та реформування системи професійної освіти.

Він зазначив, що влада, бізнес і ПТУ повинні розпочати діалог, який стане фундаментом ефективної і дієвої дорожньої карти щодо виходу сфери профтехосвіти з кризи. На Сумщині вже є подібні приклади.

Привітала учасників конференції директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова. На конференції було детально обговорено питання: «Стратегія розвитку професійної освіти Сумщини в контексті реформування системи професійної освіти України», «Сучасні підходи у взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців та системи професійної освіти».

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top