telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Вакцинація – це свідомість! Де на Сумщині можна щепитися

В Україні і на Сумщині зокрема триває вакцинація від COVID-19. 

На початок жовтня, за словами заступника начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галини Хомети, в області є 12931 доз вакцини CORONAVAC, 13418 доз COMIRNATY™ (PFIZER) і 78280 доз ASTRAZENECA. Вони однаково затверджені Всесвітньою організацією охорони здоров'я та визнаються в цивілізованому світі. Доступ до вакцин – максимально полегшений. Абсолютно реально зробити щеплення у зручний час в поряд зі своїм місцем проживання.

У Сумах є можливість зробити щеплення в ТРЦ «Київ» (вул. Кооперативна, 2) – з 9.00 до 13.00 та з 15.00 до 19.00 і в ТРЦ «Мануфактура» (вул. Харківська 2/2) – з 9.00 до 14.00.

У наявності декілька видів вакцин на вибір, усі вакцини і процедура безкоштовні. Вакцини схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вони мають доведену клінічну ефективність від виникнення тяжких випадків захворювання і більш ніж на 90% попереджають смертельні випадки.

Сюди постійно приходять свідомі люди, щоб зробити щеплення і продовжувати жити звичайним життям: навчатися у виші, ходити на роботу, відвідувати заклади культури і громадського харчування, спортивні клуби, зустрічатися з друзями, а сидіти вдома, щоб не заразитися.

Тож не зволікайте й Ви. Лише масова вакцинація і спільний імунітет встануть на заваді стрімкому зростанню захворюваності на COVID-19. Кожне зроблене щеплення наближає нас до подолання коронавірусу, необхідно лише знайти зовсім небагато часу і прийти в центр вакцинації.

Записатися на вакцинацію можливо й у найближчому пункті/центрі вакцинації. Усі контакти центрів вакцинації за посиланням https://list.covid19.gov.ua

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 04 жовтня 2021, 15:50

Документи облради

Go to top