telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Районні та обласні ради запрошуються до участі у Конкурсі НАДС «Кращі практики управління персоналом»

Стартував Конкурс «Кращі практики управління персоналом», що організовується Національним агентством України з питань державної служби.

Про це повідомляє НАДС на своєму сайті.

До ініціативи, з поміж інших, запрошуються й районні та обласні ради.

Конкурс проводиться за трьома номінаціями: 

1. «Краща практика залучення молоді на публічній службі»

У заявці в рамках номінації запрошуємо поділитися кращими практиками щодо залучення молоді, наприклад шляхом проведення стажування. Опис практики, зокрема, може містити опис та процедуру реалізації заходів, що підвищують рівень зацікавленості молоді щодо вступу на роботу до державних органів та органів місцевого самоврядування. Важливо зазначити як дана практика сприяє посиленню спроможності органу в наборі вмотивованої та професійної молоді.

2. «Краща практика розвитку лідерства та формування команди на публічній службі»

У заявці в рамках номінації запрошуємо поділитися кращими практиками в напрямку формування команди та згуртованості в колективі. До прикладу, практики можуть торкатися започаткованих лідерських програм в органі, заходів командотворення чи іншої діяльності спрямованої на ефективне виконання завдань державного органу та органу місцевого самоврядування.

3. «Краща практика формування та підтримки комфортного середовища на робочому місці»

У заявці в рамках номінації запрошуємо поділитися кращими практиками з підтримки сприятливої та мотивуючої атмосфери на робочому місці. До прикладу, практики можуть стосуватися як облаштування приміщень органу так і формування традицій та налагодження балансу між роботою і особистим життям службовців. Також важливо зазначити, як впровадження цієї практики впливає на зміцнення організаційної культури в цілому.

Як повідомляє НАДС, заповнену заявку на участь у Конкурсі необхідно надіслати до 11 листопада 2021 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Нагородження переможців Конкурсу у кожній з номінацій відбудеться в грудні 2021 року на засіданні Ради управління людськими ресурсами державної служби при НАДС.

Додаткову інформацію про участь у Конкурсі надає Генеральний департамент з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування НАДС за телефоном: (044) 256 00 28

Додатки:

Нагадаємо, Українська асоціація районних та обласних рад бере участь у консультаціях та робочих групах щодо нормативного забезпечення служби в органах місцевого самоврядування. Минулого року УАРОР підписала Меморандум про співпрацю з Національним агентством України з питань державної служби.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 04 жовтня 2021, 09:38

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top