telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Зорепадом нагород освітянам відзначився сьогоднішній день у Лебедині

З нагоди Дня вчителя у Лебедині вітали педагогів. На свято приїхали перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, депутати облради. Також учителів вітав секретар Лебединської міської ради – виконуючий обов’язки голови Лебединського міського голови Дмитро Коваленко.

Від імені голови обласного депутатського корпусу Віктора Федорченка привітав освітян його перший заступник Олександр Стрельченко: «Вчителі – це люди, які мають Божий дар, які щиро люблять дітей, мають велике серце, відкриту душу і бажання передавати знання, навчати, виховувати наших дітей. Вони завжди були і залишаються елітою нації. Цього дня всі ми згадуємо своїх вчителів, які дали нам знання, навчили мудрості і на певний життєвий час стали нам другими батьками».

Олександр Стрельченко побажав присутнім мирного неба над головою, любові учнів, поваги батьків, підтримки колег, достатку, здоров'я, щастя, витримки, сімейного затишку і вручив Грамоти обласної ради кращим освітянам. Їх отримали заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель початкових класів Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Наталія Вознюк, директор Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Наталія Прокопченко, учитель іноземної мови Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Наталія Логвиненко.

Відзначила надзвичайну цінність праці педагогів головна освітянка області Вікторія Гробова. Вона акцентувала увагу, що вчителі стали прикладом для багатьох під час локдауну, коли необхідно було швидко підлаштуватися під нові вимоги часу та вести уроки дистанційно. «Ви адаптувалися і змогли продовжити навчати наших дітей. Саме ваша заслуга у тому, що навіть під час пандемії освітній процес не зупинився, діти на достойному рівні здали ЗНО і отримують високі знання», - сказала директор Департаменту освіти і науки.

Привітав освітян і виконуючий обов’язки Лебединського міського голови Дмитро Коваленко. Він наголосив, що їхня праця є надзвичайно цінною. «У перші дні жовтня відзначаємо професійне свято людей, яким довіряємо найдорожче – наших дітей. І покладаємося на те, що, крім знань, вони допоможуть їм знайти найцікавіший, найуспішніший і, хотілося б, найлегший шлях у житті», - сказав Дмитро Коваленко. Він пообіцяв всіляко сприяти сфері освіти і робити все можливе, аби педагогам та учням Лебедина було комфортно і працювати, і навчатися.

Продовжив плеяду вітань і помічник народного депутата України Миколи Задорожнього. Він вручив учителям відзнаки й квіти, бажав їм здоров’я, талановитих і вдячних учнів.

Педагоги щиро дякували за теплі слова й щирі побажання. «Нам дуже важливо і приємно відчувати, що наша праця не даремна», - говорили вчителі.

Наостанок всі разом заспівали Гімн України.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 жовтня 2021, 15:41

Документи облради

Go to top