telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Працівників освіти Білопілля вітали з прийдешнім професійним святом

«День учителя – це свято, яке не проходить осторонь жодної людини. Бо цього дня всі ми згадуємо своїх вчителів, які дали нам знання, навчили мудрості і на певний життєвий час стали нам другими батьками», - з такими словами звернувся до освітян Білопілля перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, вітаючи їх з професійним святом.

Він низько вклонився за їх уміння знайти ключик до кожного учня, побажав кожному педагогу міцного здоров’я, достойної оплати праці, вдячних учнів. Від імені очільника депутатського корпусу Віктора Федорченка окрему подяку посадовець висловив ветеранам, які передають свій безцінний досвід молодим педагогам. Вручив відзнаку обласної ради, годинник, директору ліцею № 2 імені С. М. Гордієнка Білопільської міської ради Олександру Ткаленку.

А від себе особисто грошові винагороди ветеранам освіти: учителю зарубіжної літератури Білопільського ліцею № 2 імені С. М. Гордієнка Білопільської міської ради Зої Богачовій та учителю української мови та літератури Білопільського закладу загальної середньої освіти 1-3 ступенів ім. А. С. Макаренка Валентині Прийменко.

Вітали освітян і керівники Білопільської територіальної громади, місцеві депутати. Очільник міста Юрій Зарко зазначив, що для того, аби стати справжнім учителем, необхідний особливий талант, особливо відкрите серце і особливо щира душа. Він подякував освітянам за їх працю і побажав справедливої фінансової оцінки праці на державному рівні та особистого щастя.

З нагоди свята вчителі отримали грамоти та відзнаки.

Для усіх присутніх місцеві аматори і артисти Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» подарували чудові концертні номери.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top