telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах вітали родини, які стали домівкою для дітей-сиріт

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято людяності й милосердя, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

30 вересня на Сумщині традиційно вітали батьків і дітей, які знайшли своє щастя у люблячих і турботливих родинах.

Вітаючи учасників свята із Днем усиновлення, перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко подякував усім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям за любов, відкрите серце та велику відповідальність за долі дітей.

«Дуже добре, що є таке свято, як день усиновлення, - зазначив Олександр Стрельченко, звертаючись до присутніх у залі. - Це привід подякувати вам, батькам, які дають дітям шанс на життя в родині. Бо ніхто не стане заперечувати, що дитина повинна мати маму і тата. А дивлячись у залу на щасливі обличчя малечі, я впевнений, що їх люблять і цінують у цих родинах Всім, хто допомагає дітям-сиротам увійти в сім’ю, мої повага і вітання! Низький вам уклін! З Днем усиновлення!».

Перший заступник голови обласної ради вручив грамоти й подарунки родинам, що створили дитячі будинки сімейного типу – подружжям Колонтаєвських, які виховують 11 дітей, Мінченків, що стали мамою і татом для 6 прийомних дітей та Цендрів, які наразі виховують 9 дітей.

Загалом на Сумщині нині створені та успішно функціонують 30  дитячих будинків сімейного  типу, в яких виховується 211 дітей. У 140  прийомних сім’ях знайшли родинний затишок 269 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вітала усиновлювачів і народний депутат Тетяна Скрипка, яка говорила про велику відповідальність, побудовану на милосерді та доброті. Дякувала їм за любов до дітей, щоденну невтомну працю і терпіння. Бажала усім родинам міцного здоров’я, мирного неба, взаємної любові та розуміння.

Для всіх присутніх дитячі колективи підготували чудовий концерт.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 30 вересня 2021, 16:24

Документи облради

Go to top