telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Олександр Стрельченко привітав працівників бібліотечної системи з професійним святом

Сьогодні в Україні відзначають День бібліотек. З цієї нагоди перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко привітав працівників філії №14 Сумської міської централізованої бібліотечної системи.

«Мені дуже приємно сьогодні бути в такому середовищі. Коли потрапляєш до бібліотеки, це зовсім інша атмосфера. Тут особливий простір, зі своєю енергетикою, настроєм, затишком. На мій погляд, ніщо не може замінити спілкування з книгою, тому ми й надалі робитимемо все для того, аби тут було комфортно. Хочу подякувати працівникам бібліотеки, бо завдяки саме вашим зусиллям зберігаються безцінні книги, які можна буде передати наступним поколінням. Ваші посмішки і відкритість заслуговують великої подяки», - зазначив Олександр Стрельченко.

Він поспілкувався з завідуючою бібліотеки Тетяною Шелеховою, спільно обсудили своєрідну «дорожню карту» покращення матеріальної бази та подальших ремонтів у закладі.

Тетяна Василівна подякувала Олександру Юрійовичу ба багаторічну співпрацю із закладом і постійну увагу. «Ваша допомога дуже важлива і для нас, і для наших читачів. Бо сьогодні бібліотека – це інформаційний, культурний, освітній центр, який робить великий внесок у розвиток науки і культури. Тому наш колектив дуже вдячний депутатам за допомогу у придбанні книжок, ремонтах приміщень і вирішення всіх питань, з якими ми звертаємося».

Користуючись нагодою завідуюча закладом привітала своїх колег із Всеукраїнським днем бібліотек. А Олександр Стрельченко вручив торт колективу і побажав творчих успіхів, здоров’я, побільше читачів і меценатів.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top