telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Віктор Федорченко: «Об’єднуємо зусилля заради розвитку територіальних громад»

Голова обласної ради Віктор Федорченко підтримує Резолюцію XXI Всеукраїнської наради-семінару УАРОР, яка днями відбулася у Затоці, що на Одещині.

Протягом кількох днів представники органів місцевого самоврядування зі всієї України обговорювали нагальні питання сьогодення:  подальші перспективи децентралізації; актуальні проблеми регіонального розвитку; необхідність конституційних змін; запровадження проєктного менеджменту; залучення інвестицій; розвиток і розбудова громад, тощо.

«Подібні зустрічі є надзвичайно важливими. Тут ми маємо можливість фахово обговорити наболілі питання та разом  з однодумцями знайти шляхи їх вирішення. Наші напрацювання викладено у Резолюції, яка повинна стати дієвим інструментом у подальшому розвитку», - зауважив Віктор Федорченко. За його словами, головні положення документу стосуються змін до Конституції України в частині децентралізації, повноважень районних та обласних рад, пропозицій до Держбюджету 2022 року, врегулювання питання фінансових гарантій діяльності районних рад та інше.

Ознайомитися з повним текстом Резолюції XXI Всеукраїнської наради-семінару УАРОР можна тут.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 30 вересня 2021, 09:53

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top