telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Напередодні професійного свята на Сумщині вітали освітян

Творці нового покоління українців – це про наших вітчизняних працівників освіти, які традиційно відзначають своє професійне свято у першу неділю жовтня. Напередодні вчителів, вихователів дошкільних навчальних закладів, викладачів вишів вітали керівники Сумщини, народні депутати, обласні обранці. Всі говорили про те, що немає, напевне, на землі людини яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко згадав свого першого сільського вчителя, який зіграв велику роль у його житті настановами і знаннями. Навчався керівник депутатського корпусу на відмінно, був переможцем предметних олімпіад з математики, фізики. Так сталося, що після технічного вишу йому довелося викладати у Сумському ПТУ №16. Витримав він педагогічну діяльність лише рік.

«Я дивлюся в зал, 80% педагогів – жінки. Чому? Бо чоловіки не витримують такого навантаження педагогічної роботи! Я вдячний вам за вашу витримку, наполегливість, талант. За те, що ви виховуєте учнів і даєте їм знання, оскільки діти – це майбутнє, і, можна сказати, безпека України. Саме вчителі засівають дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчать їх жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком. Успіхів вам, здоров’я, наснаги, визнання вашої праці, миру і добробуту», - звернувся до присутніх у залі Віктор Федорченко і вручив відзнаки обласної ради кращим педагогам Сумщини.

За сумлінну працю, професійну компетентність, результативну роботу, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі Сумщини та з нагоди Дня працівників освіти грамоту обласної ради отримали керівник навчального відділу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Тетяна Зенченко, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Білопільської міської ради Олена Євтушенко, учитель початкових класів Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Людмила Криворотенко, викладач професійно-теоретичної підготовки Державного навчального закладу «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» Олексій Тищенко та учитель математики КУ Сумська класична гімназія Сумської міської ради Світлана Шаповалова.

Щирими та гарними словами роботу освітян відзначив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький. Він подякував педагогам за те, що вони вкладають знання у юнь, аби потім вихованці ухвалювали правильні рішення, йшли вірним шляхом, робили добрі справи і розуміли, що вони живуть у прекрасній країні – Україні.

Від себе особисто та від свого колеги Михайла Ананченка вітала освітян і бажала всіляких гараздів народний депутат України Тетяна Скрипка. Дякував за те, що вчителі перш за все вчать бути людиною й нардеп Ігор Васильєв. Він також зазначив, що на наступний рік збільшено фінансування освітньої галузі в Україні на 17 млрд грн і педагоги відчують збільшення зарплат уже з початку 2022 року.

Від імені народного депутата Ігоря Молотка привітала педагогів депутат обласної ради Тетяна Сизон. Долучилася до привітань та побажань і очільниця Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова. Всі висловлювали педагогам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Поміж відзначень лунали вокальні та тішили око хореографічні композиції презентовані освітянам аматорами сцени краю. 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 30 вересня 2021, 13:45

Документи облради

Go to top