telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У рамках форуму «Велике будівництво. Дороги» був репрезентований навчально-практичний комплекс ‒ критий полігон у СНАУ

Сумський національний аграрний університет у поточному році на потребу ринку праці розпочав підготовку фахівців за освітньою програмою «Будівництво автомобільних доріг та транспортної інфраструктури» для забезпечення потреби у кваліфікованих кадрах галузі дорожнього будівництва. Про це розповів ректор СНАУ Володимир Ладика під час форуму «Велике будівництво. Дороги».

Використання критого полігону забезпечить навчання студентів будівельного факультету освітньої програми «Будівництво автомобільних доріг та транспортної інфраструктури», а також курсову підготовку за робітничими професіями операторів дорожніх машин, екскаваторщиків та водіїв навантажувачів у рамках роботи навчально-практичного центру Сумського НАУ.

«Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною у сучасному світі, має визначити освіту і науку своїми стратегічними сферами. Адже розвиток успішного суспільства, розвиток будь-яких сфер діяльності не можливі без добре освічених, ерудованих громадян. Тому такі дії СНАУ у підготовці фахівців будівельної галузі – це великий крок вперед», - переконаний голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Розроблені освітні програми передбачають отримання фахових знань через проходження навчально-практичної підготовки з використанням систем машин для будівництва доріг, що підвищить ефективність реалізації Державної програми «Велике будівництво» та сприятиме раціональному використанню ресурсів області.

 «За якістю дорожньої сфери стоїть фахове навчання та спеціалісти. Тому цим питанням у першу чергу мають займатися  науковці. Мені дуже приємно, що саме СНАУ, один із провідних вишів, збудував першим в Україні критий полігон. Я дякую ректору за такий підхід і за активну позицію. Сподіваюся, що разом ми розбудуємо Сумщину і зробимо її провідною серед усіх областей України», - сказав під час репрезентації полігону народний депутат Михайло Ананченко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 28 вересня 2021, 17:42

Документи облради

Go to top