telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Стратегію будівництва доріг на Сумщині обговорювали науковці, дорожники, будівельники

У рамках форуму «Велике будівництво. Дороги», що проходить сьогодні на Сумщині, обговорювалася стратегія будівництва доріг на Сумщині, наукове супроводження проектів будівництва доріг та інфраструктури. Також відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Сумською ОДА та ДП «Державний науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна».

У своєму вітальному слові, звертаючись до присутніх, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко акцентував увагу на тому, що будівництво – це нові робочі місця, нові спеціальності, нові кадри, нове обличчя територій. Очільник депутатського корпусу згадав, як ще 20-30 років тому дороги будувалися дуже повільно, укладали асфальт катками. «Зараз дорожники працюють на новій техніці і майже цілодобово. Можна тільки позаздрити, дивлячись на ці машини. Очевидно, що програма Президента «Велике будівництво» дуже дієва і важлива. Ми всі відчуваємо, наскільки стало комфортніше і безпечніше на українських дорогах: скорочується час доїзду, є економія пального, не зношуються запчастини, не розбиваються колеса. Добре, звичайно, що ми будуємо дороги національного значення, але варто подбати й про місцеві дороги. І їх ми також зробимо», - запевнив Віктор Федорченко.

Народний депутат України Михайло Ананченко пригадав, як журналісти, коли розпочинався в країні проєкт «Велике будівництво», запитували, чому саме таку назву він має, адже дороги й тоді вже будувалися. «Зараз я впевнений, що за ці два роки ні в кого не викликає сумнівів ця назва. Бо масштаби будівництва доріг, шкіл, спортивних майданчиків, дитячих садків та лікарень насправді великі. Я дякую Президенту України Володимиру Зеленському за таку ініціативу, а владі Сумщини за правильне розпорядження коштами. Упевнений, що за три роки ми зможемо повністю зробити три основні дорожні артерії, і з’єднати Суми з Харковом, Києвом та Полтавою. А поїздки цими шляхами будуть безпечними і швидкими», - наголосив депутат Верховної Ради.

Голова ОДА Дмитро Живицький з упевненістю зазначив, що  Україна є лідером із дорожнього будівництва. Якщо в країнах західної Європи будівництво доріг йшло поступово, то у нас це стрімкий процес.

«Сьогодні Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» – це масштабна розбудова якісної інфраструктури України, яка включає в себе поміж усього іншого відновлення доріг. Сумщина має бути в авангарді масштабних перетворень, які відбуваються зараз в Україні. Ми маємо задавати тон для інших регіонів України».

Під час заходу виступали науковці, дорожники, будівельники, обласні депутати. Усі наголошували на масштабності ремонту доріг в Україні, обговорювали, як ще більше розширювати взаємну співпрацю і напрацьовували напрямки роботи.

Також у ході форуму був підписаний меморандум про співпрацю між Сумською ОДА та ДП «Державний науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна». Згідно з документом, сторони сприяють розширенню взаємної співпраці, налагодженню дієвого співробітництва в питаннях забезпечення реалізації державної політики у сфері управління автомобільними дорогами загального користування Сумської області.

«Ми долучатимемо ДерждорНДІ до планування виконання робіт, в тому числі й на місцевих дорогах, – зазначив Дмитро Живицький. – Необхідно, щоб у нас виконання робіт на дорогах місцевого значення було заплановане, затверджене. Щоб ми не розривали дорожній фонд, а забезпечували покрокове перспективне планування на кілька років».

Також читайте:

 

Увага!

02.12.2021 року о 15.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Документи облради

Go to top