telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Білопіллі відсвяткували День міста

Із самого ранку суботи, 25 вересня, жителі та гості Білопілля мали змогу долучитися до розваг. Тут тривали лицарські бої, відбувся ярмарок смаколиків, на дітей чекали атракціони і різноманітні шоу, а ввечері відбулися урочистості та святковий концерт.

Привітати білопільчан із святом приїхали народні депутати, депутати обласної ради, керівництво територіальної громади. Всі бажали містянам здоров’я і всіляких гараздів.

Від імені обласної ради до жителів Білопілля звернувся перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

«Хочу привітати всіх із Днем міста, яке дало майже кожному із тут присутніх дорогу в життя. Багато говорять про видатних жителів, якими славна білопільська земля. Але сьогодні я хочу подякувати усім тим, хто творить сьогоднішню історію міста. В першу чергу – медикам, які останнім часом рятують багато життів від підступного коронавірусу. До вашої лікарні їхали пацієнти з Сум, Бурині, Путивля. Багатьох вдалося вилікувати, на жаль, інколи ціною життя лікарів. Хочу подякувати педагогам, які в складні часи змогли опанувати для себе інший вид викладання, але так само дають гарні знання і Білопілля займає високу планку за результатами ЗНО. Хочу подякувати керівникам творчих колективів і тренерам спортивних секцій за те, що приділяють велику увагу нашому підростаючому поколінню», - зазначив Олександр Стрельченко.

Не оминув він і ветеранів та старше покоління. Бо саме завдяки їм місто будувалося, розквітало. Усім, у цей святковий день він побажав миру, здоров’я, благополуччя, достатку і гарного настрою. Білопіллю – процвітання.

А ще – виконав почесну місію і вручив годинники від обласної ради заступнику голови Білопільської територіальної громади Володимиру Відуєву та головному лікарю Білопільської міської лікарні Юрію Мартиненку. Від себе особисто передав кошти на розвиток дитячого футболу місцевої ДЮСШ ім. Ю. Білонога.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 27 вересня 2021, 11:45

Увага!

02.12.2021 року о 15.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Документи облради

Go to top