telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До збору коштів для закупівлі дороговартісного обладнання в обласний онкодиспансер долучилися працівники ОКАП «Сумиоблагроліс»

Рішення перерахувати свій одноденний заробіток було прийнято колегіально в усіх дочірніх підприємствах ОКАП «Сумиоблагроліс» і безпосередньо в головному офісі.

За словами генерального директора підприємства Олександра Будника, таким чином до Благодійного фонду «Здоров’я Сумщини» було перераховано майже 208 тисяч грн.  

«Як депутат Сумської обласної ради я підтримав ідею створення Благодійного фонду задля реконструкції обласного онкологічного диспансеру і закупівлі у заклад дороговартісного медичного обладнання – лінійних прискорювачів. Оскільки держава не має можливостей фінансувати регіон у цьому напрямку, ми повинні самі знаходити кошти, аби допомагати жителям Сумщини отримувати достойне лікування. Благодійний фонд – це оптимальне рішення, яке, упевнений, дасть позитивний результат», - говорить Олександр Будник.

За його словами, працівники підприємства одразу відгукнулися на пропозицію перерахувати кошти для важливої справи. Окрім цього Шосткинський, Кролевецький, Сумський та Серединобудський лісгоспи надали для онкодиспансеру пиломатеріали в об’ємі 20 метрів кубічних. Вони стануть у нагоді в ході будівельних робіт.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top