telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

До збору коштів для закупівлі дороговартісного обладнання в обласний онкодиспансер долучилися працівники ОКАП «Сумиоблагроліс»

Рішення перерахувати свій одноденний заробіток було прийнято колегіально в усіх дочірніх підприємствах ОКАП «Сумиоблагроліс» і безпосередньо в головному офісі.

За словами генерального директора підприємства Олександра Будника, таким чином до Благодійного фонду «Здоров’я Сумщини» було перераховано майже 208 тисяч грн.  

«Як депутат Сумської обласної ради я підтримав ідею створення Благодійного фонду задля реконструкції обласного онкологічного диспансеру і закупівлі у заклад дороговартісного медичного обладнання – лінійних прискорювачів. Оскільки держава не має можливостей фінансувати регіон у цьому напрямку, ми повинні самі знаходити кошти, аби допомагати жителям Сумщини отримувати достойне лікування. Благодійний фонд – це оптимальне рішення, яке, упевнений, дасть позитивний результат», - говорить Олександр Будник.

За його словами, працівники підприємства одразу відгукнулися на пропозицію перерахувати кошти для важливої справи. Окрім цього Шосткинський, Кролевецький, Сумський та Серединобудський лісгоспи надали для онкодиспансеру пиломатеріали в об’ємі 20 метрів кубічних. Вони стануть у нагоді в ході будівельних робіт.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top