telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Віктор Федорченко вчергове оглянув хід реконструкції обласного онкологічного диспансеру

У Сумах триває реконструкція комплексу КНП СОР «Сумський обласний онкологічний диспансер» - єдиного в регіоні закладу, що надає послуги з діагностування та лікування раку.

Чи не щоденно хід робіт оглядає голова обласної ради Віктор Федорченко, який і став ініціатором перевтілення медичного комплексу. Під час сьогоднішнього візиту Віктор Михайлович разом із архітектором Володимиром Биковим подивився, як були знесені історичні нашарування з колишньої будівлі земської лікарні 1915 року. Відтепер вона стала у первозданному вигляді і відкрилася старовинна цегляна кладка.

За словами Віктора Федорченка, тут розташується адміністративна будівля. «Сьогодні будівельники зняли історичні прошарки фарби. На жаль, вона в деяких місцях ще проглядається, але будемо намагатися зробити так, аби її зняти повністю і залишити старовинну цеглу. Далі тут буде проведений ремонт як зовнішній, так і внутрішній. Ми повністю реконструюємо будівлю і її втрачені елементи, замінимо вікна, перекриємо покрівлю, збережемо парадну частину, замінимо комунікації».

Згодом, за словами Віктора Федорченка, на території комплексу зросте чотириповерхова будівля для розміщення у ній відділення хіміотерапії. Також тут зроблять доріжки, паркову зону, стоянки для авто, паркан і, звісно ж, головне – закуплять дороговартісне якісне обладнання.

Володимир Биков розповів, що до реконструкції історичних будівель так уважно ще ніхто не підходив. «Роботи із зняття фарби зроблені якісно, можна навіть сказати – ювелірно, і тепер розкрито старовинну цегляну кладку понад вікової будівлі. Всередині приміщення також тривають внутрішні оздоблювальні роботи. Головне, що збережеться повністю форма будівлі – вікон, дверей і всіх надбудов», - зазначив архітектор.

Поки тривав огляд, до Віктора Федорченка підходили жителі Сум, цікавилися ходом реконструкції і дякували за таке перетворення медичного закладу. Планується, що роботи із реконструкції цієї будівлі закінчаться наступної весни.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 23 вересня 2021, 17:59

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top