telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Програма Президента «Зелена країна» та акція «Створюємо ліси разом» - вектор роботи лісової галузі на найближчий час, - Віктор Чигринець

За три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів. Це головна мета програми Президента України «Зелена країна» і вектор роботи лісової галузі на найближчий час. Про це наголосив начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Віктор Чигринець під час зустрічі з пресою в ході урочистостей до Дня працівника лісу.

«Стати не лише свідком, а й учасником цих процесів може кожен бажаючий. Для цього необхідно долучитись до загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом», яка нарзі стартує в Україні і триватиме з 1 жовтня по 31 листопада, в залежності від погодних умов. Офіційна презентація програми «Зелена країна» разом з презентацією Акції на державному рівні вже відбулась. Голова Держлісагентства Юрій Болоховець представив заходи програми і, зокрема, Акції та особливості залучення громадськості до їх реалізації. Тож стартуємо і на Сумщині. Ми готові створити всі умови для участі громадськості у цих заходах», – зазначив Віктор Чигринець.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 23 вересня 2021, 16:36

Документи облради

Go to top