telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Програма Президента «Зелена країна» та акція «Створюємо ліси разом» - вектор роботи лісової галузі на найближчий час, - Віктор Чигринець

За три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів. Це головна мета програми Президента України «Зелена країна» і вектор роботи лісової галузі на найближчий час. Про це наголосив начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Віктор Чигринець під час зустрічі з пресою в ході урочистостей до Дня працівника лісу.

«Стати не лише свідком, а й учасником цих процесів може кожен бажаючий. Для цього необхідно долучитись до загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом», яка нарзі стартує в Україні і триватиме з 1 жовтня по 31 листопада, в залежності від погодних умов. Офіційна презентація програми «Зелена країна» разом з презентацією Акції на державному рівні вже відбулась. Голова Держлісагентства Юрій Болоховець представив заходи програми і, зокрема, Акції та особливості залучення громадськості до їх реалізації. Тож стартуємо і на Сумщині. Ми готові створити всі умови для участі громадськості у цих заходах», – зазначив Віктор Чигринець.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 23 вересня 2021, 16:36

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top