telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Депутат Сумської обласної ради Володимир Зубко отримав орден «За заслуги» І ступеня

Сьогодні, під час засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації, голова ОДА Дмитро Живицький від імені Президента України Володимира Зеленського вручив державні нагороди за видатні заслуги жителям Сумщини. Найвищу ступінь ордену «За заслуги» – першу – отримав депутат обласної ради директор сільськогосподарського підприємства «Комишанське», Охтирського району Володимир Зубко.

Високої відзнаки він удостоєний за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Дмитро Живицький, вручаючи орден, зазначив, що ця нагорода дійсно заслужена. Володимир Зубко висловив слова вдячності керівникам області та району, які допомагають розбудовувати Сумщину. «Щиро, від душі дякую Президенту України за оцінку моєї скромної праці. Я вважаю, що у цій нагороді є велика заслуга команди, з якою я працюю. Дякую вам усім», - сказав Володимир Зубко і запевнив, що і в подальшому працюватиме на розвиток Комишанської громади, Охтирського району, Сумщини і держави в цілому.

Володимир Зубко є повним кавалером ордену «За заслуги». Знаком ІІІ ступеня він нагороджений у 2011 році, ІІ ступеня – у 2017 році. Також депутат має почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», (2007 рік).

Керівництво обласної ради та депутатський корпус щиро вітають свого колегу з високою державною нагородою і бажають подальших професійних успіхів на благо Сумської області й України.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top