telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Ветеранів Сумщини запрошують у проєкт, який дає можливість отримати 400 євро на навчання

Основна мета проєкту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання, якщо відповідають таким критеріям:

· мають посвідчення УБД, проживають на території України.
· мають труднощі з працевлаштуванням і не можуть себе знайти на ринку праці.
· бажають змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань.
· бажають підвищити свою професійну кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду.
· мають велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуть отримані знання.
· не отримували грант на навчання та перекваліфікацію у 2019-2020 рр.

Особливо заохочують подаватися ветеранок, ветеранів/ок з інвалідністю, безробітних або з низьким рівнем доходу, тих, хто сам виховує дітей.

Проєкт складається з таких етапів:
· онлайн-реєстрація у проєкт: http://bit.ly/ПрофесійніКурси
· проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду до цивільної кар’єри.
· підготовка та захист проєктної заявки для отримання гранту до 400 євро.
· проходження навчання.
· консультації спеціалістів щодо кар’єрного розвитку.

Набір у проєкт відбувається на постійній основі до 31 жовтня 2021 року: http://bit.ly/ПрофесійніКурси


Протягом 2-денного тренінгу ветерани отримають практичні інструменти для аналізу своїх професійних навичок, розберуть складові якісного резюме, на яке найчастіше відгукуються роботодавці. Дізнаються, як ідентифікувати власні цінності та що говорити на співбесіді про свій військовий досвід. Спеціально для ветеранів було розроблено гайд — посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії, який учасники отримають безкоштовно.

Протягом 6-ти років підтримки ветеранів у соціальній адаптації, ми переконалися, що попит на зміну професії чи перекваліфікацію зростає серед учасників бойових дій. Проте, аналізуючи свій військовий досвід, вони здебільшого не знають, як його адаптувати до цивільної кар’єри, оскільки вважають, що навички, які вони отримали під час служби, не можна застосувати в інших сферах.
Досвід ГО «Центр зайнятості Вільних людей» та розроблена методологія працевлаштування ветеранів, яка була апробована у роботі з понад 500 учасниками АТО/ООС, свідчать про те, що ідентифікація військового досвіду й розуміння методів його адаптації до цивільної кар’єри, сприяють працевлаштуванню та підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці.

Організатори:
Проєкт із навчання та перекваліфікації втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей», яка за час свого існування підтримала понад 8 000 людей у навчанні та перекваліфікації. Проєкт реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Європейського Союзу.

Контактна особа:
Ліна Мачульська, менеджерка з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Офіційна сторінка проєкту: “Воїну — гідна праця”: https://www.facebook.com/jobsoldiers

 

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top