telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У ході бюджетної комісії обласні депутати розглянули низку фінансових питань

Відбулося засідання комісії Сумської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, яке провів її голова Олег Медуниця. У роботі комісії, де розглянули низку фінансових питань, взяли участь обласні депутати, керівники профільних департаментів та управлінь ОДА.

Члени комісії розглянули 14 питань порядку денного, зокрема підтримали внесення змін до обласного бюджету у частині розподілу субвенцій з державного бюджету та місцевих бюджетів, спрямованих на соціально-економічний розвиток. Заслухали звіт про стан соціально-економічного розвитку Сумщини за підсумками І півріччя, проголосували за прийняття двох обласних програм: «Про обласну цільову комплексну програму «Молодь Сумщини» на 2021-2025 роки» та «Про регіональну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2024 роки».

Так, з місцевих бюджетів до обласного надійшли понад 1 млн грн на проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), інших ветеранів війни та добровольців з числа учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), осіб, які супроводжують інваліда війни І групи; окремих категорій громадян.

Були розподілені кошти на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Також до обласного бюджету надійшли кошти з місцевих бюджетів на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області.

Не обійшли увагою й обласний онкодиспансер. Від Сумської територіальної громади на закупівлю обладнання перераховано до обласного бюджету 15 млн грн, від Сумського району – 4 млн 750 тисяч грн.

З усіх питань порядку денного комісії ухвалені відповідні рішення.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top