telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Микита Баня: Допомога дітям – один із найважливіших аспектів роботи депутатського корпусу обласної ради

День відкритих дверей у Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відбувся на базі структурного підрозділу центру у с. Рибці. Кожного року тут обслуговуються понад 700 дітей, створені всі умови для стаціонарного перебування 110 дітей з вадами розвитку та працює понад 150 осіб персоналу.

Щорічно, протягом 28 років, 16 вересня колектив центру відзначає свій День народження. За цей час заклад довів свою ефективність і став другою домівкою для багатьох дітей з інвалідністю Сумщини. Водночас він потребує трансформації і покращення умов перебування маленьких пацієнтів.

«Реконструкція центру – це питання яке ми вже зараз втілюємо в життя, бо розуміємо, що допомога дітям – один із найважливіших аспектів роботи депутатського корпусу. Сьогодні, в рамках програми «Велике будівництво», ми працюємо над розбудовою важливих об’єктів сфери медицини, і центр реабілітації не стане виключенням», - зазначив депутат обласної ради Микита Баня, який був присутній на заході.

За словами посадовців, що побували на дні відкритих дверей, на цей час заплановано реконструювати будівлі відділення центру, для того, щоб зробити приміщення для реабілітації дітей та людей із інвалідністю. Є необхідність у спеціальних масажних кабінетах.

Під час своєрідної екскурсії закладом, спеціалісти центру розповідали про особливі методи лікування у реабілітації. Зокрема – іпотерапії. Він запроваджений у реабілітації не так давно і в сучасній практиці його застосування проглядаються суттєві позитивні відгуки. Спеціалісти з іпотерапії стверджують, що така реабілітація є однією з найбільш ефективних. Діти перебувають на свіжому повітрі, а не в палатах лікарень. Під час занять малеча не лише відновлюється фізично, а й емоційно заспокоюється.

Тож наголошували на повноцінному центрі іпотерапії – критому опалювальному манежі, де можна було б комфортно займатися з кіньми і влітку, і взимку. Посадовці й депутати пообіцяли сприяння.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top