telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Сумах пройшла ХІ звітно-виборна конференція обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України

На конференції за п’ятирічний термін роботи відзвітував голова організації Євген Зюзь.

Він розказав про те, що «Колос» об’єднує фізкультурників і спортсменів у всіх районах області, а це близько двох тисяч учасників. Своєю повсякденною працею тренери сприяють гармонійному розвитку дітей, молоді, виховують у них любов до занять спортом.

Євген Зюзь наголосив, що організація й надалі докладатиме всіх зусиль, аби проводити змагання, розвивати спорт на селі і долучати до занять якомога більше дітей та молоді.

Участь у звітно-виборній конференції взяв перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. Він подякував керівництву «Колосу» за те, що на рівні місцевих громад сьогодні проводяться спортивні змагання, а наші спортсмени досягають високих результатів навіть на європейському рівні.

«Завдячуючи вашій організації наші діти відволікаються від пагубних звичок. Спорт їх загартовує, розвиває фізичне здоров’я, а для когось ще й стає стартом для подальших спортивних звершень», - наголосив Олександр Стрельченко.

Перший заступник голови обласної ради пообіцяв: не дивлячись на те, що ситуація в країні істотно впливає на галузь, він разом зі своїми колегами робитиме все можливе, аби «Колос» і надалі був однією з найкращих спортивних організацій Сумщини.

Наприкінці конференції головою обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України одноголосно було переобрано Євгена Зюзя. Він пообіцяв працювати на розвиток спорту в області, продовжувати славні надбання та примножувати спортивні досягнення «Колоса». 

А Олександру Стрельченку вручили Подяку Міністерства молоді і спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі та з нагоди 70-річчя з дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top