telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Керівники Сумщини вручили медикам ключі від шести автомобілів швидкої медичної допомоги

Автомобілі VOLKSWAGEN Crafter будуть направлені у пункти постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги у с.Юнаківка Центральної станції, смт Зноб-Новгородське Середино-Будської підстанції, смт Дубов’язівка та с.Бочечки Конотопської станції, с.Грунь Охтирської станції, смт Кириківка Великописарівської підстанції.

Автомобілі придбано Центром на суму понад 11 млн грн за кошти, отримані від господарської діяльності комунального некомерційного підприємства. Всі автівки обладнані сучасною апаратурою відповідно до європейських стандартів. Вони значно покращать якість надання медичної допомоги всім, хто цього потребує, та забезпечать вчасний доїзд до місця виклику. Так вважає керівник Центру Анатолій Александренко.

«Найбільшою вигодою від придбання нового автотранспорту є сучасне обладнання в автомобілях для надання людям якісної екстреної медичної допомоги та комфортні умови для їх транспортування. Але я все ж таки бажаю, аби ці машини якомога менше виїжджали на виклики. Нехай наші люди будуть здоровими», - сказав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко під час вручення ключів водіям.

Голова ОДА Дмитро Живицький подякував медикам за активний розвиток медичної сфери. «Водії говорять, що вони їздили на автомобілях УАЗ 25-30-річної давнини. Нині вони отримали новітні повноприводні німецькі авто, обладнані за останнім словом техніки. У наступному році спільно з облрадою, народними депутатами ми плануємо завершити оновлення автопарку екстреної медичної допомоги, аби тут не було автівок, старших за 5 років», - зауважив очільник облдержадміністрації.

«Мешканці найвіддаленіших сіл мають відчувати себе максимально захищеними, - сказав народний депутат Михайло Ананченко. – У держави є розуміння важливості системи охорони здоров’я. Саме тому керівники країни першочерговим завданням вбачають розвиток медицини і спрямовують кошти на придбання, модернізацію обладнання, побудову нових приймальних відділень, амбулаторій в сільських місцевостях. Це надважливо, бо здоров’я і життя людини – головний пріоритет».

Така приємна подія з приводу вручення ключів від нових авто у поточному році відбувається втретє. Загалом у автопарк спеціалізованого транспорту Центру екстреної медичної допомоги поповнився на 45 одиниць на загальну суму 85 млн грн.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 15 вересня 2021, 16:26

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top