telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Краснопільська громада розробила стратегію розвитку територій за підтримки U-LEAD

Стратегія розрахована на період 2021-2030 рр., документ вже затверджено на сесії Краснопільської селищної ради.

За повідомленням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, у документі визначено п’ять стратегічних напрямків розвитку громади: громада для людей, здорова громада, процвітаюча громада, спортивна громада, інтегрована громада.

Серед наймасштабніших проєктів, що планують втілити в рамках стратегії: створення Центру безпеки громади, двох поліцейських станцій, створення багатофункціональної лікарні вторинного рівня, створення промислового парку, будівництво спортивного комплексу для 6 видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол, воркаут, великий теніс, лижеролерна траса).

«Попередню стратегію розвитку нашої громади на період 2017-2021 рр, ми також розробляли спільно з експертами U-LEAD. Задоволені попереднім досвідом та результатами співпраці, вирішили спробувати вибороти на основі конкурсу експертну підтримку щодо нової стратегії та перемогли у відборі. У процесі розробки стратегії експерти U-LEAD надавали нам консультаційні послуги з питань, які належать до усіх аспектів стратегічного планування та розвитку громади, здійснювали методичне забезпечення, експертний аналіз. Дуже дякуємо за підтримку нашої громади», - зазначив Юрій Яремчук.  

«Краснопільська громада вже другий раз звертається до нас за експертним супроводом в розробці стратегії розвитку, ми раді їх ініціативі, вдячні за їх оцінку нашої спільної роботи. Програма U-LEAD  з 2016 року надає підтримку громадам на шляху розвитку та становлення. Ми продовжуємо підтримувати територіальні громади, які  прагнуть розбудовувати власний  розвиток, базуючись на кращих вітчизняних та європейських практиках», - підсумувала керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Сумській області Марина Лобова. 

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top