telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Краснопільська громада розробила стратегію розвитку територій за підтримки U-LEAD

Стратегія розрахована на період 2021-2030 рр., документ вже затверджено на сесії Краснопільської селищної ради.

За повідомленням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, у документі визначено п’ять стратегічних напрямків розвитку громади: громада для людей, здорова громада, процвітаюча громада, спортивна громада, інтегрована громада.

Серед наймасштабніших проєктів, що планують втілити в рамках стратегії: створення Центру безпеки громади, двох поліцейських станцій, створення багатофункціональної лікарні вторинного рівня, створення промислового парку, будівництво спортивного комплексу для 6 видів спорту (футбол, волейбол, баскетбол, воркаут, великий теніс, лижеролерна траса).

«Попередню стратегію розвитку нашої громади на період 2017-2021 рр, ми також розробляли спільно з експертами U-LEAD. Задоволені попереднім досвідом та результатами співпраці, вирішили спробувати вибороти на основі конкурсу експертну підтримку щодо нової стратегії та перемогли у відборі. У процесі розробки стратегії експерти U-LEAD надавали нам консультаційні послуги з питань, які належать до усіх аспектів стратегічного планування та розвитку громади, здійснювали методичне забезпечення, експертний аналіз. Дуже дякуємо за підтримку нашої громади», - зазначив Юрій Яремчук.  

«Краснопільська громада вже другий раз звертається до нас за експертним супроводом в розробці стратегії розвитку, ми раді їх ініціативі, вдячні за їх оцінку нашої спільної роботи. Програма U-LEAD  з 2016 року надає підтримку громадам на шляху розвитку та становлення. Ми продовжуємо підтримувати територіальні громади, які  прагнуть розбудовувати власний  розвиток, базуючись на кращих вітчизняних та європейських практиках», - підсумувала керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Сумській області Марина Лобова. 

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top