telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Сумах урочисто зустріли військових 27 реактивної артилерійської бригади, які повернулися на постійне місце дислокації

«Я щиро вітаю всіх військовослужбовців моєї рідної 27-реактивної артилерійської бригади з поверненням додому. Це вперше, починаючи з 2014 року, коли бригада у повному складі знаходиться у постійному місці дислокації. Всі ці роки окремі підрозділи були на передовій у зоні проведення АТО/ООС, виконуючи поставлені завдання, захищаючи цілісність і незалежність держави. Я дуже сподіваюся, що в найближчі дні ви наберетеся сил, відпочинете, підвищите бойову і моральну підготовку, приділите час рідним, близьким. Вони за вами дуже скучили і, на щастя, дочекалися живими й здоровими. Ми дякуємо вам за те, що ви тримаєте оборону країни. Ми пишаємося вашими вчинками і вашим професіоналізмом. І це дуже здорово, що всі сьогодні в строю. Здоров’я вам, сили, ми з вами», - звернувся до військових заступник голови Сумської обласної ради, ще донедавна командир 27 реактивної артилерійської бригади Валерій Ісмаілов. Також він виконав почесну місію і вручив подяки Сумської обласної ради кращим військовослужбовцям.

На території військової частини сьогодні відбулася урочиста зустріч з нагоди повернення реактивного артилерійського дивізіону та роти охорони батальйону охорони 27 реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського з району виконання бойових завдань на території ООС до пункту постійної дислокації.

Військових вітали із поверненням додому голова ОДА Дмитро Живицький, Сумський міський голова Олександр Лисенко, командування бригади.

Усі говорили багато теплих слів, спілкувалися з військовими, обговорили суспільно-політичну ситуацію та вшанували хвилиною мовчання полеглих Героїв.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 13 вересня 2021, 14:04

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top