telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

На будмайданчику майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу у Тростянці заклали капсулу з посланням для майбутніх поколінь

12 вересня у Тростянці на будівельному майданчику майбутньої будівлі спортивно-оздоровчого комплексу «Н2О-Maxi» відбулася церемонія закладки капсули з посланням для майбутніх поколінь.

Свої побажання у записках написали представники Уряду, керівники області, народні депутати.

«Разом ми створюємо нові можливості для занять спортом та популяризації здорового способу життя, - сказав голова обласної ради Віктор Федорченко. - Ця арена може стати культурно-спортивним центром Тростянця, яка дасть змогу зробити ще один крок до справжнього європейського міста».

Планується, що спортивно-оздоровчий комплекс буде багатофункціональним, який включатиме в себе блок із критими басейнами, трибунами, блок з універсальним ігровим залом для гри в волейбол, баскетбол, гандбол, міні-футбол, блок з боксерською, борцівською, тренажерними залами, залами для заняття важкою атлетикою, гирьовим спортом тощо.

Загальна кошторисна вартість об’єкта понад − 260 млн грн. Фінансування об’єкта у 2021 році здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури та коштів міського бюджету.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top