telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На будмайданчику майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу у Тростянці заклали капсулу з посланням для майбутніх поколінь

12 вересня у Тростянці на будівельному майданчику майбутньої будівлі спортивно-оздоровчого комплексу «Н2О-Maxi» відбулася церемонія закладки капсули з посланням для майбутніх поколінь.

Свої побажання у записках написали представники Уряду, керівники області, народні депутати.

«Разом ми створюємо нові можливості для занять спортом та популяризації здорового способу життя, - сказав голова обласної ради Віктор Федорченко. - Ця арена може стати культурно-спортивним центром Тростянця, яка дасть змогу зробити ще один крок до справжнього європейського міста».

Планується, що спортивно-оздоровчий комплекс буде багатофункціональним, який включатиме в себе блок із критими басейнами, трибунами, блок з універсальним ігровим залом для гри в волейбол, баскетбол, гандбол, міні-футбол, блок з боксерською, борцівською, тренажерними залами, залами для заняття важкою атлетикою, гирьовим спортом тощо.

Загальна кошторисна вартість об’єкта понад − 260 млн грн. Фінансування об’єкта у 2021 році здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури та коштів міського бюджету.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top