telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Напередодні професійного свята на Сумщині відбулися змагання вальників лісу

«Я із задоволенням оглянув лісові об’єкти. Що можу сказати?! Дуже потужний колектив, дуже потужний керівник Віктор Чигринець і дуже потужні керівники у лісгоспах. Ми бачимо, що тут налагоджена система роботи. А відтак люди відчувають достойний рівень заробітної плати, місцеві бюджети - обсяги сплачених податків, лісівники - порядок на всіх ланках виробництва і раціональне використання ввіреного їм державою  ресурсу. Дякуючи вашій праці ліс на Сумщині росте і радує усіх жителів області», - сказав Віктор Федорченко під час обласних змагань вальників лісу, що пройшли на базі Свеського держлісгоспу Шосткинського району.

Їх приурочили не менш святковому заходу – професійному святу – Дню працівника лісу. Почесним гостем на заході став Голова Держлісагентства Юрій Болоховець. Очільник відомства привітав учасників змагань та відзначив галузевими нагородами і грамотами кращих працівників лісових господарств Сумщини.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 17 учасників, 12 - у основній групі та 5 – юніорів. До участі у заході представили своїх учасників всі 12 держлісгоспів управління.

Юрій Болоховець відзначив високий рівень підготовки заходу і майстерності лісорубів та вручив грамоти і подарунки переможцям. Ними стали Середино-Будський юніор Вадим Дзюба та вальник з Олинського лісництва Свеського держлісгоспу Валерій Скородзвон, він здобув перемогу у основній групі.

«У лісовій галузі немає важливих чи неважливих посад чи робіт, всі важливі і необхідні. Адже всі ми виконуємо одну велику і потрібну справу: збереження і примноження державного лісового фонду. Лісом, який ми вирощуємо нині, користуватимуться уже наші онуки і правнуки, а це в рази підвищує нашу відповідальність. То ж нехай заняття такою потрібною справою щоденно надихає вас на нові досягнення і звершення!», - наголосив у своєму вітальному слові Юрій Болоховець.

У супроводі голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка, першого заступника голови Сумської облдержадміністрації Тараса Савченка, начальника Сумського ОУЛМГ Віктора Чигринця, депутатів обласної ради Олексія Романька та Микити Бані, керівників Шосткинського району та голів об'єднаних громад, на території яких розкинулись лісові масиви Свеського підприємства, Юрій Болоховець відвідав ряд структурних підрозділів та об'єктів лісгоспу.

Він оглянув різновікові ділянки лісових культур, де саме проводились ручні догляди та механізовані,за допомогою сучасного мульчера. Побачив роботу лісозаготівельного комплексу: навантаження лісопродукцією машини МАЗ за допомогою навантажувача «Веймер» та побував на лісонасіннєвій ділянці модрини європейської.

У центральній садибі лісгоспу відвідав цех переробки деревини, пелетне виробництво та котельню, що працює на відходах лісопиляння. Оглянув автоколону та кімнати відео спостереження, де відео установка інтегрує огляд лісових масивів у період підвищеної пожежної небезпеки та за об’єктами центральної садиби підприємства, що у рази заощаджує кошти лісгоспу на утримання посад сторожів.

«Підприємство з потужною лісосировинною базою і розвиненою переробкою за рік накопичувало понад 9 тис. т. тирси та відходів деревопереобки, більша частина яких просто утилізувалася. Це призводило до додаткових витрат. Тепер же ці відходи працюють на прибуток. У 2015 році у лісгоспі встановили лінію з виробництва паливних гранул (пелет) і результатом її роботи дуже задоволені», - прокоментував ідею встановлення лінії начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Підсумовуючи програму огляду, Голова Держлісагентства високо оцінив роботу свеських лісівників з раціонального ведення господарювання, відтворення і використання лісових ресурсів: стан лісових насаджень та новаторський підхід у процесах лісопереробки.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 вересня 2021, 13:44

Документи облради

Go to top