telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Наша мета, аби в кожному населеному пункті було побільше спортивних майданчиків, - голова Сумської обласної ради

У рамках святкування Дня міста Тростянець відбулося відкриття міського стадіону імені двократного чемпіона Олімпійських ігор із легкої атлетики Володимира Петровича Куца.

На святкове дійство завітали Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, голова ОДА Дмитро Живицький, народні депутати від Сумщини.

Голова обласної ради Віктор Федорченко наголосив, що спорт – це здоров’я нації. «На Сумщині багато спортсменів, які прославили нашу країну на весь світ і ми дякуємо їм за такі високі досягнення. Обласна рада опікується спортивними школами, підтримує спорт, особливо дитячий. Наша мета, аби в кожному населеному пункті було побільше таких спортивних майданчиків, щоб діти, молодь і доросле населення долучалися до здорового способу життя. Адже здорова громада − це успішна громада», - сказав керівник депутатського корпусу.

Дмитро Живицький у своєму зверненні до присутніх пообіцяв, що спільно з Офісом Президента, Кабінетом Міністрів, обласною радою, місцевими радами в області робитиметься все можливе, щоб таких об’єктів було якомога більше на території Сумщини.

Привітали жителів і міністри. Зокрема, Олег Немчінов побажав спортивній команді Тростянеччини перемоги, а громаді − побільше таких відкриттів. А Віктор Ляшко наголосив, що завдяки цій спортивній арені в Тростянці буде менше хворих.

Народні депутати Михайло Ананченко та Микола Задорожній побажали, щоб стадіон ім. Куца виростив не одне покоління чемпіонів. Голова Тростянецької громади Юрій Бова подякував усім причетним до відкриття цього стадіону.

«За два роки ми зробили, здавалось би, не можливе. За кошти державного фонду регіонального розвитку та громади − виконали реконструкцію стадіону імені нашого земляка, дворазового Олімпійського чемпіона з легкої атлетики Володимира Петровича Куца, − зазначив Юрій Бова. − Сьогодні ми маємо чудові умови для розвитку спорту в нашій громаді».

Усі почесні гості отримали символічні футболки зі своїми прізвищами від вихованців СК «Академія спорту». Далі відбувся святковий парад спортсменів Тростянецької міської територіальної громади, показові виступи з панкратіону, дзюдо, боксу, футболу, гирьового спорту.

Загальна кошторисна вартість реконструкції стадіону склала майже 55 млн грн. Фінансування об’єкта здійснювалося за рахунок коштів ДФРР та міського бюджету.

У рамках реконструкції на стадіоні облаштовані бігові доріжки, виконані роботи з облаштування футбольного поля розміром 105х68 м, тренувального футбольного поля розміром 57х31 м, двох тренувальних полів 60х40 м зі штучним покриттям та поля для міні-футболу 40х20 м зі штучним покриттям.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 вересня 2021, 11:54

Документи облради

Go to top