telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

До Дня міста у Тростянці відкрили інфекційне та термомодернізоване стаціонарне відділення

У Тростянецькій міській лікарні за участі Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та Міністра Кабінету Міністрів Олега Немчінова було відкрито термомодернізований лікувальний корпус та оновлене інфекційне відділення, спеціально пристосоване для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

У заході взяли участь керівники області, народні та обласні депутати.

За останні роки в оновлення лікарні вкладено 15 млн грн. Придбано новітнє сучасне медичне обладнання, проведено капітальні ремонти в акушерсько-гінекологічному, терапевтичному, рентгенологічному відділеннях, в кабінетах УЗД, ендоскопії. Відбулася повна термомодернізація стаціонарного відділення відремонтований  дах, оновлена теплотраса, зроблений новий під’їзд для автомобілів швидкої допомоги, встановлений індивідуальний тепловий пункт тощо. На проведення ремонтних робіт інфекційного відділення було витрачено 1 млн 257 тисяч грн місцевого бюджету і закуплено обладнання на майже 600 тисяч грн.

Міський голова Юрій Бова зазначив, що зроблено ще один крок до наближення лікарні до європейського рівня. «Медична галузь потребує неабиякої підтримки кожної громади. І наш заклад є прикладом іншим територіальним громадам, що треба не жалітися, не плакати, а знаходити можливості, розробляти стратегії і економити кошти», - сказав очільник Тростянецької громади.

Голова обласної ради Віктор Федорченко подякував медикам та будівельникам за створення європейської лікарні і вручив цінний подарунок Сумської обласної ради, годинник, Юрію Бові.

Звертаючись до присутніх голова МОЗ Віктор Ляшко наголосив на важливості інноваційного обладнання і підкреслив, що коли на кожному рівні всі комплексно і якісно виконуватимуть свою роботу, українська медицина буде на високому рівні.

Голова ОДА Дмитро Живицький поставив Тростянецьку громаду у приклад: «Ця громада однією з перших в Україні взяла на баланс лікарню. Рішення було прийнято вірне і сьогодні цей факт доводить, що децентралізація – не пусті слова, а доказ того, що влада  може бути ефективною і в управлінні бюджетом, і брати участь в міжнародних програмах, і показувати приклад, коли громада може зробити заклад європейського рівня».

До присутніх зі словами привітань зверталися й народні депутати, які бажали аби у медиків було якомога менше роботи, а люди були здоровими.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top