telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Щеплення від коронавірусу можуть зробити всі охочі

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час відвідування центру масової вакцинації в Охтирці вчора, 12 вересня.

Глава МОЗ заявив, що вакцинальна кампанія в Україні нарощує темпи, але на Охтирщині щеплено лише 14% жителів. У зв’язку з цим Віктор Ляшко звернувся до медиків більше розповідати людям про важливість вакцинації від коронавірусної хвороби, адже в разі спалаху вірусу, доведеться працювати в складних умовах.

«Сьогодні немає проблем з нестачі вакцин. Вони надходять в Україну щотижня. Тому треба всім медикам, органам місцевого самоврядування включатися в роботу, покращувати підходи до організації вакцинування і захищати людей від вірусу», - заявив Міністр охорони здоров’я.

В Охтирському центрі масової вакцинації розповіли, що тут щепляться до 80 людей на день. Зазвичай це люди з сільської місцевості, які вакцинуються у порядку живої черги. Також пункти щеплень є в кожній лікарні. Але там вакцинація проводиться за попереднім записом.

Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький розповів Міністру, що на Сумщині щеплено майже 130 тисяч жителів області двома дозами, близько 165 тисяч – однією дозою вакцини. В області налагоджена в основному планова вакцинація, аби розуміти навантаження медиків і не створювати черги. Також працюють мобільні бригади.

Варто наголосити, що і голова облдержадміністрації, і голова обласної ради Віктор Федорченко уже отримали необхідні два щеплення, власним прикладом показуючи, що вакцинація безпечна та необхідна. 

«Пандемія змусила перелаштувати наше життя. Аби це змінити потрібно виробити «колективний» імунітет. У всіх наших медичних закладах вакцини достатньо. Тому не можна ігнорувати вакцинацію, це найменше що ми можемо зробити для свого здоров’я та життя», - заявив Віктор Федорченко.

До жителів регіону під час відкриття відділення для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у Тростянецькій міській лікарні звернувся і Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов. «Відсоток вакцинації, на жаль, у вашому регіоні, не є найкращим. Треба робити щеплення, аби у лікарів було якнайменше роботи, а мешканці менше хворіли»,- сказав посадовець.

Також читайте:

 

Увага!

02.12.2021 року о 15.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Документи облради

Go to top