telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Щеплення від коронавірусу можуть зробити всі охочі

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час відвідування центру масової вакцинації в Охтирці вчора, 12 вересня.

Глава МОЗ заявив, що вакцинальна кампанія в Україні нарощує темпи, але на Охтирщині щеплено лише 14% жителів. У зв’язку з цим Віктор Ляшко звернувся до медиків більше розповідати людям про важливість вакцинації від коронавірусної хвороби, адже в разі спалаху вірусу, доведеться працювати в складних умовах.

«Сьогодні немає проблем з нестачі вакцин. Вони надходять в Україну щотижня. Тому треба всім медикам, органам місцевого самоврядування включатися в роботу, покращувати підходи до організації вакцинування і захищати людей від вірусу», - заявив Міністр охорони здоров’я.

В Охтирському центрі масової вакцинації розповіли, що тут щепляться до 80 людей на день. Зазвичай це люди з сільської місцевості, які вакцинуються у порядку живої черги. Також пункти щеплень є в кожній лікарні. Але там вакцинація проводиться за попереднім записом.

Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький розповів Міністру, що на Сумщині щеплено майже 130 тисяч жителів області двома дозами, близько 165 тисяч – однією дозою вакцини. В області налагоджена в основному планова вакцинація, аби розуміти навантаження медиків і не створювати черги. Також працюють мобільні бригади.

Варто наголосити, що і голова облдержадміністрації, і голова обласної ради Віктор Федорченко уже отримали необхідні два щеплення, власним прикладом показуючи, що вакцинація безпечна та необхідна. 

«Пандемія змусила перелаштувати наше життя. Аби це змінити потрібно виробити «колективний» імунітет. У всіх наших медичних закладах вакцини достатньо. Тому не можна ігнорувати вакцинацію, це найменше що ми можемо зробити для свого здоров’я та життя», - заявив Віктор Федорченко.

До жителів регіону під час відкриття відділення для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у Тростянецькій міській лікарні звернувся і Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов. «Відсоток вакцинації, на жаль, у вашому регіоні, не є найкращим. Треба робити щеплення, аби у лікарів було якнайменше роботи, а мешканці менше хворіли»,- сказав посадовець.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top