telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Олександр Стрельченко: Сьогодні спортсмени Сумщини показують високі результати на міжнародних та європейських змаганнях

Напередодні Дня фізкультури і спорту в обласному центрі віншували кращих спортсменів Сумщини, їх тренерів і всіх тих, хто популяризує здоровий спосіб життя.

Але перш за все цього дня вшанували пам’ять видатних спортсменів, які стояли у витоків спорту міста та області, які своєю працею та вірним служінням сприяли гармонійному розвитку дітей, виховували у них любов до спорту.

Під час урочистостей з нагоди спортивного свята до присутніх звернувся перший заступник голови Сумської обласної ради, який є Майстром спорту з вільної боротьби Олександр Стрельченко.

Він наголосив, що Сумщину по праву можна назвати краєм талантів. Особливо – на спортивній ниві. 30 наших земляків брали участь в Олімпіадах різних періодів, 14 з них повернулися додому з медалями.  

«Двічі на найвищий олімпійський п’єдестал підіймалися Володимир Голубничий, Олександр Шапаренко, Леонід Жаботинський, Володимир Куц. Ми пишаємося досягненнями Олени Петрової – срібної призерки Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, а нині голови Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Вболіваємо за олімпійських чемпіонок із біатлону Віту та Валю Семеренко. Високі досягнення мають і спортсмени, які займаються не олімпійськими видами спорту. Сьогодні спортсмени Сумщини показують високі результати на міжнародних та європейських змаганнях із біатлону, дзюдо, легкої атлетики, панкратіону, стрільби з лука та інших видів спорту», - сказав Олександр Стрельченко.

Від імені голови депутатського корпусу він подякував спортсменам, тренерам, всім тим, хто підтримує спорт, і запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку Сумської обласної ради.

З нагоди свята цінний подарунок Сумської обласної ради – годинник – отримали заступник Сумського міського голови, Майстер спорту з дзюдо Віра Мотречко та начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Євген Походня.

Грамоти Сумської обласної ради Олександр Стрельченко вручив директору Сумської спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву «Динамо» Олегу Дьогтяру, тренеру-викладачу з карате комплексної ДЮСШ «Авангард» Ігорю Угнічу, голові Краснопільської селищної ради Юрію Яремчуку та вихованцю відділення зі стрільби з лука обласної школи вищої спортивної майстерності, військовослужбовцю Національної гвардії України, учаснику Олімпійських ігор у Токіо Олексію Гунбіну.

Подякою обласної ради нагороджено тренера-викладача з легкої атлетики Спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики Катерину Іванишину та директора комплексної ДЮСШ №2 м. Суми Володимира Токарєва.

Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький анонсував у ході свого привітання, що наступного року на території Сумської області планується збудувати чи реконструювати мінімум п’ять спортивних об’єктів. Також у планах програма по реконструкції і відновленню ДЮСШ та спортивних інтернатів. «Багато залежатиме від активності громад, тренерів, керівників ДЮСШ, які ініціюватимуть проєкти. У нас є можливість розвивати інфраструктуру і зробити серйозні кроки в популяризації спорту на теренах Сумщини», - наголосив Дмитро Живицький.

Він також нагородив видатних спортсменів області, вручив звання «Майстер спорту» молодим чемпіонам і побажав усім перемог.

Цього дня звучали теплі слова вітань, було багато нагород і прекрасних художніх номерів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 вересня 2021, 15:30

Документи облради

Go to top