telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Олександр Стрельченко вітав із Днем знань учнів сіл Охтирського району

Учнів Заводської, Кириківської шкіл та Правдинської спеціальної школи приїхав привітати з Днем знань та початком нового навчального року перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко.

«Цей день завжди викликає емоції і не залишає нікого байдужим. Першокласники вперше ідуть до школи. Для випускників – це останній рік, який є дуже відповідальним. Учні середньої ланки після літа повертаються до своїх класів. Батьки завжди хвилюються, а для педагогів розпочинається новий етап у роботі», - говорив перший заступник голови обласної ради.

Олександр Стрельченко сказав, що кожен учень індивідуальний і відрізняється від однолітків. Тому побажав, щоб викладачам вдалося розкрити їхні таланти і привити любов до навчання.

Першокласникам дав настанови знайти в школі друзів, добре вчитися, слухати вчителів. А випускникам – щоб їх останній рік в школі був насиченим, цікавим і вони добре підготувалися до здачі ДПА і ЗНО.

Олександр Стрельченко вручив першачкам подарунки, які їм стануть в нагоді під час навчання, – канцелярські набори.

Він поспілкувався з керівниками закладів та територіальної громади, педагогами, батьками. Оглянув умови навчання і пообіцяв сприяти у вирішенні питань, що входять до його компетенції.

«Я певен, що спільними зусиллями ми подолаємо всі труднощі, які чекають нас у новому навчальному році. Як депутат обласної ради я буду й надалі всебічно підтримувати та розвивати сектор освіти у нашому регіоні, заради майбутнього дітей області», - пообіцяв Олександр Стрельченко.

Також читайте:

 

Документи облради

Go to top