telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Головний лікар Сумського обласного центру служби крові Світлана Кривцун отримала відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня

Високу нагороду лікарю вручив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Вітаючи Світлану Михайлівну, керівник депутатського корпусу високо оцінив вклад СОЦСК в здоров’я сумчан, зокрема тих, хто потребує крові і її компонентів.

«Наша спільна мета, влади і медицини, – поліпшувати якість життя громадян і сприяти здоровому майбутньому, - зазначив Віктор Федорченко. – Ми дуже радіємо від того, що обласні лікарні забезпечені компонентами крові на 100 відсотків. Особливо, що стосується маленьких онкогематологічних хворих. Не менш важливо, що згідно з даними МОЗ у нашому центрі служби крові за останні 10 років не зареєстровано жодного випадку захворювання на гепатити. Це вагомий показник роботи як керівництва закладу, так і всього персоналу».

При врученні нагороди також були присутні директор СОЦСК Наталія Трофименко, депутати обласної ради Тетяна Євдокімова та Оксана Кужель. Спільно всі обговорили питання медичної галузі, роботи центру служби крові та оновлення обласного онкологічного диспансеру. Наталія Трофименко розповіла, що під час карантину всі області відчули проблему у нестачі крові, окрім Сумщини, де постійно був шестиденний запас. А донори навіть за відсутності транспорту йшли здавати кров пішки, аби ні один хворий не залишився без допомоги.

Віктор Федорченко вручив високу нагороду Світлані Кривцун, подякував керівницям центру служби крові за плідну працю, та побажав щоб і надалі СОЦСК залишався одним із найкращих в Європі.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top