telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Сумщина вшановує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький та перший заступник Сумського міського голови Михайло Бондаренко поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим у зоні АТО артилеристам та до меморіалу воїнам загиблим у зоні АТО/ООС.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

«Я схиляю голову в шані і вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. Вклоняюся тим, хто захистив мирне життя на території України», - сказав Віктор Федорченко.

Також на Сумському центральному кладовищі відбулася літія за загиблими воїнами АТО.

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top