telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Обласна рада взяла участь у бюджетних консультаціях асоціації районних та обласних рад з Міністерством фінансів України

Продовжуються бюджетні консультації асоціації районних та обласних рад з Міністерством фінансів України щодо формування реальних показників місцевих бюджетів на 2022 рік.

26 серпня у Міністерстві фінансів України  відбулася нарада за участі представників органів місцевого самоврядування, асоціацій районних та обласних рад, міст  України, основою якої були попередньо напрацьовані ними пропозиції щодо перегляду деяких норм Бюджетного, Податкового кодексів України та інших нормативно-правових актів у частині місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Обговорювалися питання щодо обсягу фінансових ресурсів на реалізацію програми медичних гарантій, додаткової дотації на заклади охорони здоров’я, освіти тощо.

Значна увага приділена формуванню податкової бази. У першу чергу -  відрахуванню податку на доходи фізичних осіб. Усі присутні звернули увагу на потребу законодавчого закріплення цього податку за місцем розташування виробничих потужностей підприємств, а не за місцем їх реєстрації.

Усі присутні наголосили на потребі у розширенні повноважень органів місцевого самоврядування  щодо адміністрування місцевих податків і зборів та інших питань.

Не залишилися поза увагою питання фінансування об’єктів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Як показує практика, необхідно до 30 відсотків цих коштів спрямовувати на проєкти і програми регіонального розвитку. 

Обговорювалися і інші питання.

Сумська обласна рада готова до подальшої співпраці з Асоціацією районних та обласних рад, Міністерством фінансів України для узгодження напрацьованих пропозицій. Участь у цьому заході взяв голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Олег Медуниця.

Міністерство фінансів України запевнило, що результати проведених консультацій щодо перегляду підходів до формування доходної та видаткової частини обласних, районних бюджетів та бюджетів територіальних громад, внесення змін до Податкового, Бюджетного кодексів та інших законодавчих актів будуть опрацьовуватися ним при формуванні показників державного та місцевих бюджетів на 2022 рік.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Субота, 28 серпня 2021, 11:56

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top