telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Відбулося урочисте відкриття нового 89-го театрального сезону

Перший заступник голови ради  Олександр Стрельченко відвідав урочисте відкриття нового 89-го театрального сезону у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна.

Цьогорічне відкриття було присвячене 30-річчю Незалежності України. Олександр Стрельченко у вітальному слові подякував «щепкінцям» і наголосив, що у нашому театрі завжди панує чудова атмосфера і артисти не грають на сцені, вони проживають свою роль.

«Театр завжди перебуває у творчому пошуку, відкриває різні грані талантів і його слава поширюється за межами нашої країни. Це все потребує титанічної праці», - зазначив посадовець.

Під час урочистостей були нагороджені грамотою обласної ради за багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність, відданість обраній справі, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва та з нагоди 30—ї річниці незалежності України: Тетяна Рябікова - артистка оркестру вищої категоріі Комунального закладу культури Сумської обласної ради - Сумського національного академічного театру драми та музичної комедїі імені М.С.Щепкіна та Ольга Богомолова – артистка-вокалістка, провідний майстер сцени Комунального закладу культури Сумської обласної ради Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна, Заслужена артистка України.

Артисти театру для глядачів показали програму «Ти у серці моїм, Україно!». У ній лунали фантазії на тему українських пісень, уривки з опер та вистав, сучасні пісні.

Отже, запрошуємо глядачів поринути до яскравого театрального калейдоскопу з  нагоди відкриття 89-го театрального сезону в театрі імені М.С.Щепкіна.

Також читайте:

 

Увага!

02.12.2021 року о 15.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Документи облради

Go to top