telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Захист від розорювання: На Сумщині вирішують, як зберегти прибережні смуги річки Сейм

Сьогодні відбулося перше засідання обласного антикорупційного штабу під головуванням керівника облдержадміністрації Дмитра Живицького. Участь у засіданні взяли голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко та народний депутат України Михайло Ананченко.

Одним із питань, що розглядалося, стосувалося розорювання земель регіонального ландшафтного парку «Сеймський».

Як повідомила директор комунального закладу КЗ СОР «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» Марія Коняєва, сьогодні в області, на жаль, активно розорюються прибережні смуги річки Сейм та землі природоохоронного фонду. Директор неодноразово з конкретними фактами зверталася до екологічної інспекції та правоохоронних органів. Але це питання не вирішується.

«Орендарі розорюють землі, які є пасовищами. Людям платять оренду як за пасовища, а використовують ділянки під ріллю, маючи від цього надприбутки, – розповіла Марія Коняєва. – За 2019-2021 роки у нас 23 звернення до правоохоронних та контролюючих органів. Але розорювання навколо берегів річки Сейм продовжуються».

Керівники області запевнили, що жодне звернення з питань незаконного розорювання земель заповідного фонду не залишиться без уваги.

«Питання лежить у двох площинах. З одного боку, це порушення природоохоронного законодавства, а з іншого, недоотримання коштів місцевими бюджетами. Тож, якщо не працюватимуть територіальні підрозділи виконавчої влади, ми звертатимемось до відповідних міністрів, до віце-прем’єр-міністрів, Президента України», – наголосив голова облдержадміністрації.

«Якщо ці правопорушення не припинити на кореню, вони потягнуть за собою більш серйозні проблеми. Тому треба, аби керівництво обласного комунального закладу підготувало всі необхідні документи – переписок, порушень, надало їх для оперативного реагування і перевірки фактів правоохоронними органами», - додав Віктор Федорченко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 15:19

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top