telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Народний депутат України Олександр Качура зустрівся з головою Сумської обласної ради Віктором Федорченком

У рамках робочої поїздки на Сумщину депутат Верховної ради України Олександр Качура провів зустріч із головою обласної ради Віктором Федорченком.

Під час розмови були порушені проблемні питання області, в яких необхідна підтримка депутатів Верховної ради.

Серед іншого, разом з депутатом облради, членом комісії з питань бюджету, начальником відділу контролю за ефективністю управління об’єктами спільної власності Микитою Банею обговорили питання трансформації КЗ СОР Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів відповідно до вимог законодавства.

Віктор Федорченко детально розповів народному депутату про ситуацію, яка наразі існує у школі-інтернаті у зв’язку з реформуванням системи освіти, і наголосив, що основні задачі депутатського корпусу обласної ради – зберегти  заклад і віднайти такий механізм його фінансування, який дозволить ефективно витрачати бюджетні кошти. 

«Ми докладемо максимальних зусиль, щоб зберегти на сто відсотків напрацьовану десятиріччями матеріальну базу, чудовий педагогічний колектив санаторної школи-інтернату та найголовніше медичні послуги, які надаються дітям, що потребують спеціальних умов для навчання і лікування», - зауважив Олександр Качура.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 14:07

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top