telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Етно-фестиваль коноплярства «HempFest» пройшов минулими вихідними на Сумщині

Село Сад Сумського району перетворилося 7-8 серпня на цікавий майданчик відпочинку й представлення продукції з ненаркотичних конопель. Тут, на території Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, відбувся етнічно-фольклорний аграрний фестиваль «HempFest». Для науковців пройшов практичний семінар, де розглядалися перспективи розвитку коноплярства Сумщини та України.

Почесним гостем фестивалю став голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Він згадав, як у післявоєнні роки коноплі були стратегічною сировиною. «Її вирощували у кожній сільській родині, потім переробляли, шили сорочки, штани, робили взуття, продукція використовувалася у будівельній галузі. Сумщина вже тоді була батьківщиною конопель. На жаль, зараз втрачено розвиток коноплярства, посіви скоротилися, але Сумщина, я впевнений, такий напрямок аграрної галузі буде активно розвивати, популяризувати, щоб продавати не лише сировину, а й створювати підприємства з її переробки», - сказав Віктор Федорченко.

Він навів цифри, що в 60-х роках минулого століття в Україні було 1 млн га конопель, на Сумщині – 150 тис га конопель. У всій країні були збудовані потужні бази для переробки конопель – в основному на канати і волокно – пеньку. У Сумській області було 5 коноплезаводів: у Недригайлівському, Ямпільському, Середино-Будському і два у Глухівському районах. Згодом коноплі почали вважати нарковмісною рослиною і площі засівання значно знизилися. У 2012 році в Україні було лише 260 га конопель.

Нині в Україні 3-4 тисячі га конопель, на Сумщині – близько 600 га. І на сьогоднішній день тільки в Глухові працює одна лінія з її переробки. Інші заводи не функціонують.

Під час відкриття фестивалю перед присутніми виступили заступник голови ОДА Вячеслав Печененко, директор Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України Віктор Кабанець, народний депутат України Анна Колісник. Всі наголошували на тому, що коноплярство останнім часом незаслужено забуте.

«Сумщина є лідером серед регіонів України з розвитку галузі коноплярства та відома своїм науковим дослідженнями цієї тематики в світі, – зазначив заступник голови облдержадміністрації. – Промислові коноплі – джерело природної сировини для багатьох галузей виробництва, вирощування якої має мінімальний вплив на довкілля, а переробка характеризується безвідходністю».

Віктор Кабанець розповів, що на фестивалі представлена продукція з багатьох областей України: Сумської, Чернігівської, Полтавської, Житомирської, Рівненської, Київської. «Особливо приємно, що половині з них – із Сумщини. На Ямпільщині у нас виробляють продукти харчування, в Середино-Буді – насіння для переробки. Запрацювало підприємство «Сумикамволь», яке виробляє текстиль з конопель. В області поступово збільшуються посівні площі цієї рослини. Минулого року було 2-3 тисячі га конопель, на сьогодні вже 5-6 га. На Сумщині є прекрасна наукова база, яка працює на розвиток галузі і науковці допомагають коноплярам у програмах розвитку, в технології вирощування рослин. Я певен, що цей захід стане поштовхом для розвитку галузі коноплярства», - зазначив директор Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України.

Присутні говорили, що фестиваль покликаний привернути увагу до конопель, щоб звичайне населення орієнтувалося і розуміло, що це є не наркотична речовина і треба змінювати стереотипи по відношенню до цієї культури. Організовуючи подібні заходи, Сумщина може ділитися якісними інноваційними технологіями і вибирати для себе еко-орієнтовану продукцію.

Наразі на Сумщині триває процес створення агротуристичного кластеру «Слобожанське коноплярство». Відповідний проєкт за результатами конкурсного відбору Міністерства розвитку громад та територій України став переможцем та отримав фінансування з державного бюджету України в розмірі понад 14 млн грн. Одним із напрямків проєкту є популяризація виробництва та споживання продуктів з конопель.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 серпня 2021, 15:02

Документи облради

Go to top